Subota, 26 Studeni 2016 21:05

Turnir u Arene Varaždin 2016

Ocijeni sadržaj
(2 glasova)

Danas je u dvorani Arene Varaždin održan 12.Kup Sv. Nikole. Na turniru je nastupilo 525 natjecatelja iz 57 klubova i dvije države. Karate klub Klenovnik je nastupio sa 18.natjecatelja i osvojio sljedeće rezultate.
U katama: cicibanke Lena Škrbec- bronca, u mlađim učenicama Ines Kokotec- bronca, u učenicima Erik Bencek -bronca te u ekipnoj kati mlađe učenice- zlato.
U borbama medalje su osvojili: cicibani(-26kg) Filip Kokotec- zlato, mlađi učenici (-34kg) Noa Bančić- bronca, mlađi učenici (+38kg) Leon Bunić- srebro, učenici (-30kg) Erik Bencek- bronca, učenici (-34kg) Roko Bencek- srebro.
Do medalja na žalost nisu uspjeli doći: Mihael Jakopanec, Josip Jakopanec, Adrian Stančić, Patrik Žlibar, Lucija Šarko, Lana Kokotec, David Siročić, Leo Šobak i Lana Colarić.
Karate klub Klenovnik je u ukupnom poretku zauzeo 9 mjesto od ukupno 57 klubova.

Pročitano 603 puta Poslijednja izmjena dana Subota, 26 Studeni 2016 21:11