Nedjelja, 30 Listopad 2016 21:25

Turnir u Ivancu 2016

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

U subotu 29. listopada 2016. održan je 9.Memorijalni karate turnir Ivanec. Nastupilo je 351.natjecatelj iz 34 kluba i 3 države. Karate klub Klenovnik nastupio je sa 16 natjecatelja. U katama medalje su osvojili: Nives Bančić-bronca, Lena Škrbec-bronca, Elena Siročić-srebro, Leo Šobak-srebro, Erik Bencek-bronca, Ines Kokotec- bronca, Lucija Šarko- bronca u kategoriji učenice i bronca u kategoriji mlađe kadetkinje, David Siročić -srebro u kategoriji učenici i zlato u kategoriji mlađi kadeti. U ekipnoj kati mlađe učenice prvi puta su nastupile i osvojile zlato. U borbama medalje su osvojili :Leon Bunić-zlato, Noa Bančić-zlato, Erik Bencek-zlato, Roko Bencek-srebro, Adrian Stančić-bronca u kategoriji učenici i zlato u kategoriji mlađi kadeti, Mihael Jakopanec- bronca i Patrik Žlibar- bronca. U borbama ekipno mlađi učenici su osvojili- srebro, učenici- zlato i mlađi kadeti- srebro. U ukupnom poretku karate klub Klenovnik zauzeo je visoko 2.mjesto. Čestitke natjecateljima!!

Pročitano 534 puta Poslijednja izmjena dana Nedjelja, 30 Listopad 2016 21:27