Četvrtak, 17 Prosinac 2015 22:32

Osvrt na 2015 godinu

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Razmišljam kaj napisat za kraj još jedne sezone ali mi ništ ne pada na pamet!
O rezultatima sve već glupo pisati samo ću napomenuti da je ova godina od osnutka kluba najbolja po rezultatima i biti će zapamćena kao najbolja godina u povijesti Karate Kluba Klenovnik!
O nekim stvarima događajima beskorisno sad pričati!
Ali pričati ću o njima o malima klincima koji su ustvari veliki za zaslužne za ovu predivnu godinu ADRIAN,NOA,FILIP,LANA.,LENA,NIVES,INES,NIKOLINA,,LUCIJA,MIHAEL,ELENA,DAVID
LEON!
Danas na treningu gledam ih sa strane i misli si koliko su puno napredovali i osjećam se suvišno
sve su sami počeli raditi da im vise nisam potreban ! Svi su jedan uz drugoga svi su postali jedna cjelina jedan uz drugoga su kad su tužni i kad su sretni kad gube,kad pobjeđuju (neopisivo)!
Nije to samo kod njih nego je to i kod njihovih roditelja nikad prije veća podrška nije bila od roditelja nego je sada(opet neopisivo) !
Kroz ovu cijelu godinu se na svakom treningu i natjecanju osjeća da smo postali jedna velika obitelj!
To je to za ovu godinu od nas znam već smo dosadni s objavama ali to je to ustvari nije još nas najbolji natjecatelj Adrian Stančić ce primiti priznanje od općine Klenovnik za športaša godine!
SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2016.GODINA ŽELI VAM KARATE KLUB KLENOVNIK!!!

Pročitano 1229 puta

Posjetitelji