Turnir u Ivancu 2014

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Karate Klub Klenovnik je nastupio na međunarodnom
8. MEMORIJALNOM KARATE TURNIRU U IVANECU na kojem je nastupilo 232 natjecatelja iz 27 klubova i 2 države! Nastupili smo sa 13 natjecatelja koji su ostvarili slijedeće rezultate :
Lana Pavlaković zlatna medalja MLAĐE UČENICE -32 KG borbe!
Lana Plavakovič zlatna medalja UČENICE -32 KG borbe!
Noa Bančić zlatna medalja MLAĐI UČENICI -26KG!
Adrian Stančić zlatna medalja UČENICI -30 KG!
Lana Kokotec brončana medalja UČENICE -36KG!
Lana Pavlaković brončana medalja UČENICE (10 godina ) kate!
Nives Bančić srebrna medalja MLAĐE UČENICE(6,7 godina) kate!
FIlip Kokotec brončana medalja MLAĐI UČENICI(6,7 godina)kate!
Lucija Šarko brončana medalja UČENICE (12 godina) kate!
Mihael Šarko brončana medalja MLAĐI UČENICI(6,7 godina)kate!
Nažalost do medalje nisu došli David Siročić(izgubio meču u katama za brončanu medalju) ,Nikolina Leskovar(izgubila u prvom kolu u katama i borbama),Ines Kokotec (prvo kolo pobjedila u drugom izgubila u katama),Leon Bunić (izgubio meč u prvom kolu u borbama).

Jos se moram na dovezati na na tri karatista iz KK KLENOVNIKA koji su me ugodno razveselili i dokazali da voljom i upornošću sve može a to su David Siročić i Lucija Šarko koji su danas svoje prve mečeve dobili i osvojil svoje prve medalje a ne treniraju karate ni punih mjesec dana!
Lana Pvlaković koja je svoje mečeve rešavala za trideset sekundi sa velikom dominacijom nad svojim protivnicama. BRAVOOOO!!