Nedjelja, 10 Ožujak 2019 19:48

Turnir u Klenovniku 2019

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Danas je u dvorani Osnovne škole Klenovnik održano Prvenstvo Varaždinske županije i Županijska liga 2.kolo. Nastupilo je 160 natjecatelja iz 8 klubova. Karate klub Klenovnik osvojio je ova odličja. U katama: Lena Škrbec srebro u ml.učenicama i bronca u učenicama, Elena Siročić zlato u ml. učenicama i zlato u učenicama, Nives Bančić bronca u ml.učenicama i bronca u učenicama , Filip Kranjčec srebro u mlađim učenicima i bronca u učenicima, Leo Šobak srebro u ml.kadetima i bronca u učenicima , Ines Kokotec bronca u učenicama. Mlađe učenice u ekipnoj kati osvojile su 1.mjesto.
U borbama : Lena Škrbec zlato, Elena Siročić zlato, Noa Bančić zlato u mlađim kadetima i zlato u učenicima, Nikolina Leskovar zlato u učenicama i zlato u ml.kadetkinjama, Lana Kokotec zlato u ml.kadetkinjama i srebro u kadetkinjama, Ines Kokotec zlato i Filip Kokotec zlato.

Pročitano 115 puta

Dodaj komentar